sdílet Apart Hotel Residence U Černé věže na Facebooku
Apart Hotel Residence U Černé věže česká verze  Apart Hotel Residence U Černé věže slovenská verzia  Apart Hotel Residence U Černé věže english version  Apart Hotel Residence U Černé věže deutsch version

Apart Hotel Residence U Černé věže České Budějovice, České Budějovice ubytovanie

Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite

Popis:


Apart Hotel Residence u Černé Věže České Budějovice - ubytovanie v Českých Budějoviciach ...


Hotel Residence U Čierné věže Českých Budějovicích ponúka krátkodobé aj dlhodobé ubytovanie v plne vybavených dvojlôžkových apartmánoch alebo dvoch / štvorlôžkových mezonetových apartmánoch s terasou. Luxusné bývanie a príjemné prostredie je umocnené jedinečnou historickou atmosférou celého komplexu. Budovy sú pamiatkovo chránené av ich priestoroch je zachované mnoho pôvodných architektonických prvkov. Residence U Čierne veže sa nachádza priamo v historickom jadre mesta, u Čierne veže, na dohľad z námestia Přemysla Otakara II. Všetky významné pamiatky i vyhlásenej reštaurácie sú vzdialené len pár krokov.

V Rezidencii U Čiernej veže v Českých Budějoviciach pripravili pre vaše pohodlie komfortne zariadené apartmány, ktoré navodia pocit domáceho prostredia, či už ste na cestách za prácou alebo juhočeskými kultúrnymi pamiatkami. Apartmány Residence U Čierne veže sú vybavené satelitnou televíziou, rádiom, telefónom s priamou voľbou a internetovým pripojením. Relaxáciu si vychutnáte v luxusnej a priestranné kúpeľni. Môžete využiť gastronomických služieb reštaurácie alebo je vám k dispozícii vlastný, plne vybavená kuchyňa.Typy pokojů
apartmán
18

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, lednice, CD, Klimatizace pokojů, TV, telefon, rádio, DVD, pripojenie internetu, sat, apartmány s plne zariadenou kuchyňou, fén, umývadlo na izbe

Základní informace: nefajčiarske miestnosti, parkovacia plocha v areáli, Internetové připojení k dispozici

Platební karty: EuroCard/MasterCard, Visa

Počet podlaží: 3

Popis okolí: České Budějovice jsou častým cílem turistů, mají mnoho cenných historických památek a jsou přirozeným centrem turisticky atraktivního Jihočeského kraje. Největší turistické atrakce soustřeďuje městská památková rezervace v historickém centru (Piaristické náměstí, přilehlý Dominikánský klášter s kostelem Obětování Panny Marie, Náměstí Přemysla Otakara II. se Samsonovou kašnou a radnicí, Černá věž, Katedrála Svatého Mikuláše).

Tipy na výlet: Největší turistické atrakce soustřeďuje městská památková rezervace v historickém centru Českých Budějovic(Piaristické náměstí, přilehlý dominikánský klášter s kostelem Obětování Panny Marie, Náměstí Přemysla Otakara II. se Samsonovou kašnou a radnicí, Černá věž, katedrála svatého Mikuláše atd.). Ve městě se nachází Jihočeské muzeum, Muzeum koněspřežky, Jihočeské motocyklové muzeum, Budvar muzeum České Budějovice a Muzeum energetiky. V blízkém okolí Budějovic leží Hluboká nad Vltavou s jedním z nejnavštěvovanějších českých zámků. Významné je též bývalé hornické městečko Rudolfov s naučnou stezkou v okolí a obec Dobrá Voda s barokním kostelem Panny Marie Bolestné.

Dostupnost střediska:


Centrum název: náměstí Přemysla Otakara II.

Vlaková zastávka název: (1 km)

Letiště název: Praha Ruzyně (170 km)

Autobusové nádraží název: (1 km)


Vlakové nádraží název: (1 km)

Zastávka MDH: U Zelené ratolesti (500 m)

Stravovanie:


Restaurace popis: V restauraci Symbiosa můžete využít gastronomické služby naší restaurace (obědy, večeře), nebo si uvařit ve vlastní plně vybavené kuchyni jako doma. Snídani je možné zajistit v blízké kavárně Ionia nebo Ruby Caffé.

Služby:Sportovní možnosti:
Bowling (0,5 km), Fittness (0,5 km), Tenisové kurty (1 km), Squash (1 km), Bazén krytý (0,5 km), Sauna (0,5 km), Hokejový stadion (1 km), Inlain dráha (2 km), Billiard (0,5 km), Elektronické šipky (0,5 km), Solárium (0,5 km), Cyklotrasy (2 km), Whirpool (0,5 km)
Město České Budějovice i jeho okolí nabízí množství sportovních aktivit. Z Českých Budějovic vede podél řeky stezka pro pěší, cyklisty a in line bruslaře až do Hluboké nad Vltavou.

Konferenční kapacity:

Cenník ubytovania:


Datumapartmánapartmánapartmán
1.1-31.121500 (Apartment 2 osoby/person)2900 (Apartment 3 osoby/person)4000 (Apartment 4 osoby/person)


Měna: CZK

Ceny zahrnují:

Fotogaléria (12):


Apart Hotel Residence U Černé věžeApart Hotel Residence U Černé věžeApart Hotel Residence U Černé věže
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com