sdílet Hotel Komorní hůrka na Facebooku
Hotel Komorní hůrka česká verze  Hotel Komorní hůrka slovenská verzia  Hotel Komorní hůrka english version  Hotel Komorní hůrka deutsch version

Hotel Komorní hůrka Cheb, Cheb ubytovanie

Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite

Popis:


Hotel Komorní Hůrka Cheb - ubytovanie a kúpeľné procedúry v Chebe ..


Klientům hotelu Komorní hůrka jsou k dispozici prostorné pokoje vybavené elegantním stylovým nábytkem, s důrazem na maximální komfort a úroveň poskytovaných služeb.Nabízíme ubytování v 28 komfortně vybavených pokojích. Ke standardnímu vybavení pokoje patří bezpečnostní zámkový systém se záznamem přístupů, TV-SAT, rádio, minibar, telefon s přímou volbou, bezplatné internetové připojení, minitrezor, elegantní koupelna se sprchovým koutem (čtyři pokoje s vanou), umyvadlem, WC a fénem.Součástí hotelu je rekreační a rehabilitační zařízení wellness s teplým bazénem, vybaveným masážními tryskami, vířivou lavicí, gejzírem a silným protiproudem. Whirpool americké výroby má více než 100 trysek. Zcela jedinečné jsou sauny, které tvoří součást bazénové části.

Finská sauna v hotelu Komorní hůrka je provedena z nejkvalitnějšího cedru, parní lázeň s párou vonnou i nevonnou je střídána i párou slanou. Naprostou raritou je však bylinková sauna, jediné zařízení toho druhu v Česku. Kdo ji navštíví, může se vyhřívat jako by seděl za pecí, vdechovat vůni vybraných bylinek a kochat se zvláštním půvabem tohoto útulného prostoru. Osprchování tropickým deštěm mezi návštěvou jednotlivých kabinek přináší pocit naprostého uvolnění, které si pak návštěvník odnáší a rád je znovu vyhledává.

Hotel Komorní hůrka je plnohodnotné nestátní lázeňské zařízení, vybavené pro zajištění rehabilitace a rekonvalescenci zejména pohybového aparátu, srdečních a cévních onemocnění. Je vybaven speciálním zařízením pro perličkové, uhličité, galvanické, vířivé, sedativní a rašelinové koupele, a také podvodní masáže. Je zde i řada dalších pracovišť - elektroléčba, klasické masáže, slatinné a plynové zábaly, diadynamic, plynové injekce, laser a ultrazvuk. Balneo vedou zkušení odborní lékaři a tým zkušených, zdravotních a rehabilitačních sester.Typy pokojů
1 lůžkový2 lůžkový
921

Vybavení pokojů: koupelna s vanou, koupelna se sprchou, WC na pokoji, trezor, TV, telefon, rádio, pripojenie internetu, sat, minibar, fén

Základní informace: výťah, bezbariérový prístup, pranie a žehlenie, nefajčiarske miestnosti, parkovacia plocha v areáli, parkovisko s dohľadom kamery, masážní studio, pedikúra, Internetové připojení k dispozici

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, JCB, Maestro, Visa

Počet podlaží: 2

Nadmořská výška: 480

Popis okolí: Budovou hotelu prochází hranice ochranného pásma národní přírodní památky, kterou je nejmladší sopka ve střední Evropě. Ochranné pásmo vymezuje nedotknutelné území, kam je možné vstupovat, ale není možné je poškozovat. Po několika schodech z letní terasy vstoupíte na chráněné území s jámou, kde ve středověku vytěžili sopečný popel a kde roste kromě jiného i jeden druh orchidejí.
V blízkosti hotelu jsou přírodní rašeliniště s bahenními sopkami SOOS, hrad Seeberg, historické město Cheb s proslulým hradem a komplexem měšťanských domů z 15. století (na náměstí proslulý Špalíček).
Hotel se řadí mezi nejatraktivnější zařízení lázeňské péče ve Františkových Lázních a tam jsou léčivé lázeňské prameny Františkův, Nový, Solný, Lužní, Palliardi, Železný, Stanislav, Luisin, Glauber, I, II, III, IV, Sluneční, Natáliin, Štěpánka, Žofiin, Kostelní. Prameny přispívají k léčbě urologických potíží, látkové výměny, trávicího traktu.
Ve trochu vzdálenějším okolí je možné navštívit další lázeňská města: Lázně Kynžvart, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, dále přírodní rezervaci Kladská nebo klášter premonstrátů v Teplé.

Tipy na výlet: Budovou hotelu prochází hranice ochranného pásma národní přírodní památky, kterou je nejmladší sopka ve střední Evropě. Ochranné pásmo vymezuje nedotknutelné území, kam je možné vstupovat, ale není možné je poškozovat. Po několika schodech z letní terasy vstoupíte na chráněné území s jámou, kde ve středověku vytěžili sopečný popel a kde roste kromě jiného i jeden druh orchidejí.

V blízkosti hotelu jsou přírodní rašeliniště s bahenními sopkami SOOS, hrad Seeberg, historické město Cheb s proslulým hradem a komplexem měšťanských domů z 15. století (na náměstí proslulý Špalíček).
Hotel se řadí mezi nejatraktivnější zařízení lázeňské péče ve Františkových Lázních a tam jsou léčivé lázeňské prameny Františkův, Nový, Solný, Lužní, Palliardi, Železný, Stanislav, Luisin, Glauber, I, II, III, IV, Sluneční, Natáliin, Štěpánka, Žofiin, Kostelní. Prameny přispívají k léčbě urologických potíží, látkové výměny, trávicího traktu.
Ve trochu vzdálenějším okolí je možné navštívit další lázeňská města: Lázně Kynžvart, Karlovy Vary, Mariánské Lázně, dále přírodní rezervaci Kladská nebo klášter premonstrátů v Teplé.

Doporučená trasa auto: Hotel se nachází jen 1,5 km od Františkových Lázní a 2,5 km od Chebu. Leží na hranici s Národní přírodní památkou Komorní hůrka, která patří k nejatraktivnějším místům v blízkosti lázní. GPS souřadnice: 50°5'56.794"N, 12°20'23.909"E

Dostupnost střediska:


Centrum název: (3 km)

Vlaková zastávka název: (3 km)

Autobusové nádraží název: (5 km)


Vlakové nádraží název: (3 km)

Zastávka MDH: (10 m)

Kúpeľné služby:Popis lázeňského zařízení:

Součástí hotelu Komorní hůrka je rekreační a rehabilitační zařízení wellness s teplým bazénem, vybaveným masážními tryskami, vířivou lavicí, gejzírem a silným protiproudem. Whirpool americké výroby má více než 100 trysek. Zcela jedinečné jsou sauny, které tvoří součást bazénové části.
Finská sauna je provedena z nejkvalitnějšího cedru, parní lázeň s párou vonnou i nevonnou je střídána i párou slanou. Naprostou raritou je však bylinková sauna, jediné zařízení toho druhu v Česku. Kdo ji navštíví, může se vyhřívat jako by seděl za pecí, vdechovat vůni vybraných bylinek a kochat se zvláštním půvabem tohoto útulného prostoru. Osprchování tropickým deštěm mezi návštěvou jednotlivých kabinek přináší pocit naprostého uvolnění, které si pak návštěvník odnáší a rád je znovu vyhledává.

Hotel Komorní hůrka je plnohodnotné nestátní lázeňské zařízení, vybavené pro zajištění rehabilitace a rekonvalescenci zejména pohybového aparátu, srdečních a cévních onemocnění. Je vybaven speciálním zařízením pro perličkové, uhličité, galvanické, vířivé, sedativní a rašelinové koupele, a také podvodní masáže. Je zde i řada dalších pracovišť - elektroléčba, klasické masáže, slatinné a plynové zábaly, diadynamic, plynové injekce, laser a ultrazvuk. Balneo vedou zkušení odborní lékaři a tým zkušených, zdravotních a rehabilitačních sester.Lázeňské služby: Wellness hotel

Kúpeľné pobyty:


Název: Pureté wellness


Číslo: 198

Popis: Pureté wellness in hotel Komorni Hurka: Our whole life we are exposed to a host of detrimental influences and substances, and it is therefore beneficial for us to occasionally expel them from our bodies. With this idea in mind, we present you with this detox program for body and spirit. This three-day stay comprises two nights with breakfast buffet and three-course dinner, and free admission to our wellness center, the task of which it is to clear your mind. Choose from several procedures that take care of the needs of your organism. An herbal dermatology bath, along with a paraffin hand bath, pedicure, and dry CO2 pack, will facilitate the detoxification of your body. By way of fundamental cleansing therapy, we recommend a honey massage and cucumber pack for the ladies, and an herbal pack massage for the men. The complimentary bowl of fruit that welcomes you in your room is supplemented by a special selection of multivitamin.

Price includes: 2 overnights with breakfast buffet, 2 three-course dinners, 1 honey detox therapy / herbal stamps massage, 1 herbal bath, 1 dry carbon dioxide bath, 1 paraffin packs
2 times use of pool, whirlpool, Finnish, steam and herbal sauna, 2 bottles of mineral water for the sauna 1 cup of leaf tea and dessert, 1 multivitamins pack, Single room for extra 600 CZK per Stay.

Počet dnů: 3

Cena pobytu:
DatumjednoposteľovádvojlôžkováMěna
3.1 - 22.123850CZK 

Název: Komplexná kúpeľná starostlivosť


Číslo: 197

Popis: Komplexná kúpeľná starostlivosť: Cena zahŕňa 7 × ubytovanie, raňajky formou raňajkového bufetu, večere servírované s tromi chodmi, lekárske vstupné vyšetrenie, 3 kúpeľné procedúry podľa predpisu lekára (Po-Pia), župan k dispozícii na izbe, voľný vstup do wellness centra Po-Pi 14-20 hod, So-Ne 09-20 hod, voľný vstup do Cardiozone (fitness, rotoped, eliptical, bežecký trenažér), vstup na tenisový kurt, možnosť dopravy do Františkových Lázní (trikrát denne), parkovné.

Počet dnů: 7

Cena pobytu:
DatumjednoposteľovádvojlôžkováMěna
20.1 - 3.3345289EUR 
4.3 - 2.6365309EUR 
3.6 - 29.9395339EUR 
30.9 - 3.11365309EUR 
4.11 - 21.12345289EUR 

Stravovanie:


Restaurace popis: V restauraci se stylovou atmosférou spojenou s historií místa, kde se kdysi angažoval Johann Wolfgang Goethe s hrabětem Kašparem Šternberkem nabízíme výběr z české i mezinárodní kuchyně. V rámci léčebného programu nabízíme i dietní stravování.

Služby:Sportovní možnosti:
Jízda na koni (1 km), Bazén krytý vyhřívaný, Sauna, Půjčovna lodiček (1 km), Golf (9 km), Golfový trenažér (9 km), Whirpool

Konferenční kapacity:

Cenník ubytovania:


Datum1 lůžkový2 lůžkový
4.1-28.29001800
28.2-25.411001900
25.4-13.613002200
13.6-18.713002200
18.7-26.913002200
26.9-7.1111001900
7.11-20.129001800
20.12-3.113002200


Měna: CZK

Cena polopenze: 200 kč
Cena plné penze: 400 kč
Ceny zahrnují:

Fotogaléria (32):


Hotel Komorní hůrkaHotel Komorní hůrkaHotel Komorní hůrka
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2023 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com