sdílet Hotel Ambiente na Facebooku
Hotel Ambiente česká verze  Hotel Ambiente slovenská verzia  Hotel Ambiente english version  Hotel Ambiente deutsch version

Hotel Ambiente Karlovy Vary, Karlovy Vary ubytovanie

Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite

Popis:


Hotel Ambiente Moravská 1A Karlovy Vary - ubytovanie a kúpeľné pobyty v Karlových Varoch:


Čtyřhvězdičkový Wellness & Spa hotel Ambiente**** leží v samém srdci Karlových Varů a svým hostům nabízí pohled na kostel Máří Magdalény. Překročíte práh a jste uprostřed historického lázeňského centra.

Karlovy Vary nabízí pro každého něco. Kulturní či sportovní akce jsou zde stejně tak možné jako ničím nerušený odpočinek. Mezinárodní letiště Karlovy Vary je vzdáleno pouhých 10 minut, k Pražskému letišti jsou to dvě hodiny jízdy autem.

Wellness & Spa hotel Ambiente**** Vám nabízí v každém ročním období příjemný pobyt. Naším největším přáním je, abyste se u nás cítili co nejlépe. Dopřejte si chvilku odpočinku a zažijte profesionální servis, relaxaci v luxusním prostředí a nezapomenutelný výhled na lázeňské město.

Wellness & Spa Hotel Ambiente**** - KArlovy Vary - ubytovanie: nabízí celkem 39 vkusně zařízených hotelových pokojů a apartmánů, které jsou vybaveny telefonem, satelitní televizí, minibarem, šatnou, ložnicí a koupelnou. Jeden z pokojů je vybaven pro tělesně postižené. V apartmánech najdete dále halu, šatnu, prostorný obývací pokoj a ložnici, nechybí samozřejmě koupelna, minibar, satelitní televize a telefon.

Wellness & Spa Hotel Ambiente - Beauty Salon Ambiente: Ve Wellness & Spa hotelu Ambiente byl nově otevřen kosmetický Beauty Salon Ambiente. Je to jediný salon v Karlových Varech, který používá renomovanou německou lékařskou kosmetiku Biodroga. Karlovy Vary se svým BeautySalonem Ambiente zařadily mezi další destinace exkluzivního řetězce této kosmetické firmy. Hosté Premium Hotels, ale i ostatní karlovarští návštěvníci mohou využít širokou škálu profesionálních kosmetických ošetření, celotělové zábaly a masáže.Tyto služby lze objednat přímo na místě nebo využít výhodné nabídky jednodenních nebo vícedenních wellnessových beauty balíčků. Vhodná je rezervace času předem.

Typy pokojů

Vybavení pokojů: koupelna se sprchou, WC na pokoji, TV, telefon, sat, minibar, detská postieľka k dispozícii, WI-FI

Základní informace: výťah, bezbariérový prístup, pranie a žehlenie, zmenáreň, Informační služba, nefajčiarske miestnosti, úschovňa cenných predmetov, Internetové připojení k dispozici, domácim zvieratám vstup povolený, WI-FI

Platební karty: American Express, EuroCard/MasterCard, Visa

Dostupnost střediska:


Centrum název: (10 m)

Letiště název: (5 km)

Autobusové nádraží název: (2 km)

Kúpeľné služby:Popis lázeňského zařízení:

MediRelaxCenter ve Wellness & Spa Hotelu Ambiente**** - procedůry:  Pro podávání těch nejlepších výkonů, ať už v zaměstnání, s rodinou nebo v každodenním životě, je důležité poskytnout tělu příležitost k regeneraci a získání nové síly. V našem moderním MediRelaxCenter a Thermáriu můžete s wellness a beauty programy získat zpět energii prostřednictvím relaxace, pročištění a péče. Profesionální lázeňské procedury, které tuto péči doplňují, patří mezi nejdůležitější prostředky k návratu do dobré duševní a fyzické kondice. Lázeňské a wellness programy nabízí široké spektrum využití, prevencí počínaje a rehabilitací konče. Součástí MediRelaxCenter je také BeautySalon Ambiente, ve kterém mohou o svou pleť pečovat nejen ženy, ale i muži. V tomto BeautySalonu pracujeme výhradně s profesionálními kosmetickými výrobky renomované německé společnosti Biodroga.

MediRelaxCenter ve Wellness & Spa Hotelu Ambiente:

Aromakabina: Procedura, při které dochází k intenzivnímu prohřívání organismu pomocí horkých par, s možností aromatické přísady. Používá se buď jako samostatná procedura např. k příznivému ovlivnění dýchacích cest, zlepšení krevního oběhu, zlepšení trofiky kůže, uvolnění svalového napětí, nebo jako předehřívající procedura před masáží.

Aromamasáž: Kombinuje kladné účinky ruční masáže a aromaolejů, jejichž vonné esence působí na centrální nervovou soustavu a přispívají ke komplexnímu působení na organismus.

Bahenní koupel: Spojuje účinky teplé koupele a příměsi peloidu (bahna), s výrazným účinkem na všechny chronické patologické stavy pohybového aparátu, především kloubů.

Baňkování: Metoda přejatá z východní medicíny, prováděná speciálně vyškoleným pracovníkem. Předem nahřáté speciální skleněné baňky jsou přikládány na určená místa na těle (většinou v oblasti podél páteře) a dochází k působení vlivem vzniklého podtlaku. Může se kombinovat i s dynamickou aplikací baněk formou masáže, výsledkem je účinné uvolnění svalového napětí a odstranění bolestivých stavů.

Biolampa: Využívá světelné energie k lokálnímu biostimulačnímu působení s urychlením regeneračních a hojivých pochodů organismu. Díky vlivu na imunitní aparát dochází ke zkrácení doby hojení.

Bylinná koupel: Využívá účinku teplé koupele a specifického působení léčivých bylin, které se indikují podle konkrétního zdravotního problému (např. nespavost, únava, bolesti kloubů, neurosy, kožní problémy). Podle zaměření vede např. ke stimulaci organismu, relaxaci, regeneraci, snížení bolestivosti pohybového aparátu, hojení kožních afekcí.

Floating: Procedura dokonale simuluje prostředí Mrtvého moře, je založena na principu stavu beztíže. Koupel ve floatingu pomáhá při léčbě kožních onemocnění - zejména lupénky a ekzému. Navozuje dokonalou relaxaci duševní i fyzickou, a tím přispívá k odstranění únavy, stresu, navození celkové regenerace a zlepšení potíží pohybového aparátu.

Individuální tělocvik: Individuální cvičení, prováděné pod vedením rehabilitačního pracovníka dle předpisu lékaře, zaměřené na odstranění určitých patologických změn pohybového aparátu.

Infrakabina: Využívá vlivu infračerveného záření, které proniká intenzivně do kůže a podkožních struktur a vede k hloubkovému prohřátí organismu. Má příznivý vliv na chronické degenerativní i poúrazové afekce pohybového aparátu, na dýchací cesty, celkově vede k posílení imunitního systému a zlepšení vitality. Subjektivně je tato procedura lépe snášena než sauna či pára.

Inhalace: Jde o vdechování aerosolu s možností přísady účinných látek, ústy nebo nosem, při onemocněních horních a dolních dýchacích cest.

Klasická masáž: Částečná nebo celková, ruční masáž s použitím krému nebo oleje, zaměřená hlavně na regeneraci kostně-svalového aparátu. Zlepšuje urychlením cirkulace lokální metabolismus a zásobení tkání kyslíkem, uvolňuje svalové napětí.

Kryoterapie: Jde o lokální aplikaci chladivých termogelových obkladů při zánětlivých a chronických stavech a místním otoku.

Laser: Patří mezi procedury využívající světelné energie, aplikace je možná pouze na lékařský předpis. Je vhodný pro chronické afekce pohybového aparátu (postižení kloubní, svalové, vazivové, šlach), k urychlení hojení kožních a podkožních lézí, poúrazových a pooperačních stavů pohybového aparátu, kde se využívá především biostimulačního efektu.

Lymfodrenáž: Mechanická procedura, která podporuje odtok lymfy a tělních tekutin (z dolních event. horních končetin). Používá se např. u lymfedémů, některých poúrazových stavů, žilní insuficience, a dále účinně pomáhá při odbourávání celulitidy.

Magnetoterapie - Elektroterapie: Procedura patří mezi elektroterapii, je možná pouze na lékařský předpis. Použití vysokofrekvenčního magnetického pole je vhodné u řady stavů a chorob, zejm. pohybového aparátu, zlomenin, poruch prokrvení, osteoporosy atd. Aplikace je možná i přes oděv nebo přes sádrový obvaz.

Metoda "Akebany": Diagnostická a zároveň i terapeutická metoda převzatá z akupunkturních technik. Jde o krátkodobé nahřívání konečných bodů akupunkturních drah pomocí speciální tyčinky, umístěných v okolí nehtových lůžek prstů horních i dolních končetin. Na základě srovnání reakcí obou stran lze usuzovat na patologický proces příslušné dráhy a odpovídajícího orgánu nebo soustavy.

Nordic Walking: Nordic Walking je nenáročná chůze, nejpřirozenější pohyb člověka, se speciálními holemi. Pod dohledem vyškoleného trenéra zapojíte 90% Vašich svalů, což má za následek zvýšenou srdeční činnost a tím je Nordic Walking vhodný jako prevence proti kardiovaskulárním onemocněním. Díky holím přenesete část své hmotnosti na svaly paží, odlehčíte nohy a docílíte extrémních poloh kloubů, což přispívá ke zvýšení jejich pohyblivosti. Proto mohou Nordic Walking provozovat i lidé, kteří mají určité problémy s klouby dolních končetin. Správná výška holí Vám též pomůže k narovnání zad při chůzi.Nordic Walking zlepšuje kondici, posiluje svalstvo horní části těla, nohou a zlepšuje celkovou pohyblivost a krevní oběh. Nordic Walking lze provozovat v každém věku bez rozdílu fyzické zdatnosti.

Orientální masáž: Celotělová masáž převzatá z thajských metod. Pracuje se na zemi, klient je oblečen ve volném oblečení, přes které jsou prováděny speciální tlakové a jiné techniky (např. protažení určitých svalových skupin, uvolnění kloubů apod.) Tato masáž příznivě ovlivňuje celotělové okruhy (na principu akupunkturních drah) a díky tomu vede k dokonalé harmonizaci a relaxaci organismu.

Oxygenoterapie (kyslíková terapie): Podle metodiky profesora Manfreda von Ardena. Jde o inhalaci 40% kyslíku dvoucestnou nosní sondou při současném podávání vitamínů a minerálů. Zvyšuje zásobení tkání kyslíkem a tím zlepšuje psychické a fyzické funkce organismu. Procedura je dobře snášena, pacienti udávají vymizení pocitu únavy, zlepšení celkové kondice.

Parafangový zábal: Aplikuje se především na oblast páteře, kloubů a svalů, dle předpisu lékaře, využívá se pomalého předávání tepla a účinných minerálů do těchto oblastí. Vede k uvolnění a snížení bolesti pohybového aparátu. Formy aplikace: zábal rukou, malý parafangový zábal, velký parafangový zábal.

Perličková koupel: Využívá mikromasáže kůže bublinkami vzduchu z roštu umístěného na dně vany. Vede ke zlepšení prokrvení a celkové relaxaci organismu.

Pitná kůra: Základní léčebný prostředek v Karlových Varech. Jde o opakované dosované pití minerálních vod, přímo u vývěru, podle předpisu lékaře, který na základě pacientova zdravotního stavu a svých odborných zkušeností specifikuje množství, frekvenci a určí typ pramene. Optimální doba pitné kůry jsou 3 týdny, vhodné je opakovat 2x ročně s půlroční přestávkou.

Pneumopunktura: Jde o aktivaci aktivních akupunkčních bodů aplikací oxidu uhličitého pod kůži. Dochází k uvolnění bolestivých syndromů a funkčních poruch.

Podvodní masáž: Jde o masáž pod vodou, prováděná proudem vody. Celkově relaxuje a zlepšuje stav pohybového aparátu.

Reflexní masáž: Ruční masáž prováděná odborným rehabilitačním pracovníkem dle předpisu lékaře, zaměřená na odstranění patologických reflexních změn v oblasti pohybového aparátu, nejčastěji v oblasti páteře a s ovlivněním vegetativního nervového systému.

Reflexní masáž chodidel: Jde o ruční tlakovou masáž, při které dochází k působení na reflexní body umístěné na ploskách dolních končetin , Ploska představuje mikrosystém celého těla, prostřednictvím kterého je možno diagnostikovat a zároveň účinně působit na patologické procesy celého organismu.

Sauna: Komplex procedur na podporu regenerace a celkové relaxace organismu, představuje efektivní trénink vasokardiálního systému.

Sedativní masáž: Využívá sedativního - uklidňujícího efektu aromatických olejů a speciálních masážních technik za účelem dokonalé relaxace pohybového aparátu a psychiky.

Skořicový zábal: Je vhodným prostředkem proti celulitidě, což je kosmetický a zdravotní problém, který trápí většinu žen. Aplikuje se na nejvíce postižené oblasti (stehna, hýždě), na závěr se provádí krátká intenzivní masáž pomocí baněk, které ještě více urychlí krevní cirkulaci v kůži a podkoží a odplaví nežádoucí toxické produkty v buňkách.

Solná komora: Poskytuje příjemné a očistné mikroklima díky shromáždění velkého množství solných krystalů. Vhodná jako odpočívárna po sauně či páře, nebo jen k prosté očistě dýchacích cest.

Suchá uhličitá "koupel": Forma aplikace uhličitého plynu ve speciálním vaku, naplněným kysličníkem uhličitým. Tato procedura je relativně šetrná a vhodná i pro starší pacienty, účinky jsou shodné jako u vodní uhličité koupele. Je rovněž používaná jako efektivní forma regenerace a rekondice ve všech věkových skupinách.

Uhličitá koupel: Koupel ve vaně s příměsí kysličníku uhličitého, vede k zlepšení krevního oběhu, poklesu tlaku krevního a celkové relaxaci.

Ultrasound - ultrazvuk: Procedura, využívající mechanické energie, pouze na lékařský předpis. Vhodná ke zlepšení prokrvení, vstřebání poúrazových otoků, hematomů, hlubokému prohřátí podkožních struktur i svalů. Široká indikační oblast - zejména afekce pohybového aparátu.

Vířivá koupel: Spojuje účinky teplé koupele a automatické podvodní masáže z trysek, umístěných po obvodu vany. Má příznivé účinky u poruch pohybového systému a celkově stimulační efekt.

Whirlpool: Příjemná vodní procedura, slouží jako příprava před pobytem v sauně, nebo před klasickou masáží. Spojuje účinky automatické podvodní masáže, vířivé a perličkové koupele.

Nordic Walking: Nordic Walking je nenáročná chůze, nejpřirozenější pohyb člověka, se speciálními holemi. Vyzkoušejte novou proceduru v našich hotelech v Karlových Varech pod vedením mistra republiky v Nordic Walkingu. Při této proceduře si nejen zapojíte své svaly, ale i poznáte krásy Karlových Varů a okolních parků.Lázeňské služby: Lázeňský hotel / dům, Lázně

Procedury léčení: Komplexná liečba v dome, Pitný režim, Elektroliečba, Magnetoterapia, Parafinoterapia, Vírivé kúpeľe, Masáže, Prísadové kúpele, Pitné kúry

Přírodní léčivé zdroje: Vody termálne

Ostatní druhy léčby: Spánok

Stravovanie:


Restaurace popis: Reštaurácie Maria Magdalena
V príjemnej atmosfére a štýlovom prostredí našej hotelovej reštaurácie Vám ponúkame českej a medzinárodnej špeciality, wellness kuchyni aj diétne stravovanie v rámci liečebných programov.

Služby:Konferenční kapacity:

Cenník ubytovania:


Datum1 lůžkový2 lůžkovýapartmán
1.1-31.12130-167188-238202 - 256 (Junior Suite - 2 osoby/ person)


Měna: Eur

Ceny zahrnují:

Fotogaléria (8):


Hotel AmbienteHotel AmbienteHotel Ambiente
Dopyt UBYTOVANIA - nezáväzná - kliknite
Kontakt:

E-mail: info@penzion-hotel.cz
ICQ: 102 162 937
Skype: penzion-hotel
Telefon: +420 775 684 048
Mapa serveru
Přidat objekt
Kontakt
Copyright © Penzion-Hotel.cz 2000 - 2024 všechna práva vyhrazena
Realizace: w-software.com